• تهران، شهرک غرب ، بلوار دادمان، خیابان گلها، کوچه گلهای یکم ، پلاک ۸، واحد ۱
  • info@europcar.ir sale@europcar.ir
  • 02188366614 02188366615

اجاره خودرو در هلند

جهت اجاره خودرو در هلند می‌توانید به راحتی و با کارت شتاب اقدام کنید. یوروپکار در هلند نیز شعبه دارد و شما می‌توانید از ایران خودروی خود را اجاره کرده و در آمستردام تحویل بگیرید.

هلند کشوری است در شمال غربی اروپا که دارای ۱۶.۵ میلیون جمعیت است. پایتخت هلند آمستردام است.

اما بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا اطراف آن واقع‌شده‌اند. هلند از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب با بریتانیا هم‌مرز است.

دومین شهر بزرگ هلند بندر روتردام است و درواقع بزرگ‌ترین بندر اروپا است.

زبان رسمی مردم آن هلندی است. ریشه زبان آن‌ها به آلمانی برمی‌گردد، برخی کلمات این زبان نیز فرانسوی است که هنگام صحبت کردن کاملاً قابل‌تشخیص است.

زبان هلندی گستردگی بسیار زیادی در سایر ایالت‌های کشورهای اروپایی همانند بلژیک دارد. هلند به کشور گل‌های لاله و سرزمین آسیاب بادی معروف‌ است.

فرهنگ و مردم هلند:

بیشتر مردم هلند به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی صحبت می‌کنند.

مردم این کشور بلندقامت‌ترین مردمان دنیا هستند و متوسط قد مردان در هلند حدود ۱۸۴ سانتی‌متر است.

مسلماً کشور هلند به خاطر فرهنگ مردم آن این‌قدر زیبا است. مردم هلند بسیار نجیب هستند و گاهی حس شوخ‌طبعی نیز دارند. بیشتر مردم هلند مسیحی پروتستان هستند.

 

جاذبه‌های گردشگری در هلند:

آمستردام، روتردام، لاهه، اوترکت، آیندهوون، تیلبورگ ازجمله شهرهای معروف در هلند هستند.

تعدادی از شهر‌های هلند بافت زیبای قدیمی خود را به‌خوبی حفظ کرده‌اند و مانند یک موزه تاریخی، دیدنی هستند.
یکی از جاذبه‌های گردشگری در هلند، قایق‌سواری در کانال‌های شهر است.

این کانال‌ها از مقابل بسیاری از ساختمان‌های زیبای شهر می‌گذرد. قایقرانی و قایق‌سواری در هلند به‌عنوان پیک‌نیک محسوب می‌شود. مردم هلند، برای غذا خوردن و معاشرت‌های خود در قایق‌ها جمع می‌شوند.

بهترین وسیله نقلیه برای بازدید از کشور هلند:

رانندگی در هلند بدون استرس و آرامش خواهد بود زیرا که در هلند هیچ ترافیکی وجود ندارد. هیچ نیازی به نگرانی برای پیدا کردن محل پارک خودرو خود نخواهید داشت.

دلیل عدم ترافیک در شهر هلند وجود مسیرهای مناسب برای دوچرخه‌سواری است و بیشتر افراد با دوچرخه تردد می‌کنند.

بنابراین بهترین وسیله برای گشت‌وگذار در هلند خودرو شخصی است.

نحوه اجاره خودرو در هلند:

ایستگاه‌های یوروپکار در کشور هلند در سرتاسر این کشور گسترده شده‌اند.

یوروپکار در ایستگاه‌های این کشور انواعی از ماشین‌ها در کلاس‌های مختلف از اقتصادی تا لوکس و از مینی تا suv را ارائه می‌کنند. افرادی که تمایل به داشتن خودرو شخصی در کشور هلند دارند می‌توانند خودرو‌ مناسب خود را از میان خودروهای ارائه‌شده انتخاب کنند.

چگونه در هلند خودرو اجاره کنیم؟

معمولاً افرادی که برای اجاره خودرو به شرکت‌های اجاره خودرو در هلندمراجعه می‌کنند با مشکلاتی از قبیل ارائه ضمانت معتبر و کارت اعتباری مواجه خواهند شد اما یوروپکار این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته است که بدون نیاز به کارت اعتباری در سراسر جهان خودرو اجاره کنند.

با یوروپکار شما می‌توانید کلیه امور مالی و رزرو خودرو را در ایران انجام داده و به‌راحتی در کشور هلند خودرو مناسب خود را تحویل بگیرید.

قوانین رانندگی در هلند:

خودرو‌های شخصی در جاده‌های هلند باید با سرعت ۹۰ تا ۱۲۰ کیلومتر و در شهر حداکثر تا ۸۰ کیلومتر برانند. کودکان باید از صندلی کودک استفاده کنند.

همه خودروها از سمت چپ تردد می‌کنند. پارک خودرو در چهارراه‌ها و ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی ممنوع است.

شرایط اجاره خودرو در هلند:

جهت اجاره خودرو در هلند شما باید یک گواهینامه بین‌المللی و گواهینامه ایرانی ارائه دهید. مسافرانی که به سن قانونی رانندگی در هلند نرسیده باشد، برای اجاره خودرو باید مبلغی اضافه پرداخت کند.

برای انجام رزرو خودرو بعد از ارائه مدارک موردنیاز به‌آسانی و بدون کارت اعتباری می‌توانید خودرو خود را در ایران رزرو و آن را در هر یک از ایستگاه‌های موردنظر خود در هلند دریافت کنید.